Про магазин

Довгий час про інтим було приято говорити. Але часи коли «сексу немає» закінчилися. Сьогодні і зараз наш магазин відкриє Вам світ інтиму, світ «Флірту». Відкриє той завісу, який так довго не давав розкрити всі грані сексуального життя, пізнати задоволення, від якого паморочиться голова і губляться думки. У нашому онлайн магазині ви знайдете масу товарів, які посприяють розкриттю ваших почуттів, дасть можливість знайти в своєму тілі нові ерогенні зони.
Існує стереотип, що секс іграшками користуються тільки самотні або люди з проблемами. Насправді прагнення до задоволення властиве Всім. Також інтимні товари зможуть внести яскравість і новизну довгим сімейним відносинам, а то і зовсім зберегти розпадається шлюб.

Адже всього маленька вібростімуляція може відкрити нові відчуття, нові емоції, а у партнера інтерес і вибух нової пристрасті. Як доводить практика, сексуальна задоволеність людини є дуже важливою для всіх інших сфер його життя - значно знижується рівень тривожності і агресії, нормалізується тиск, підвищується працездатність і поліпшується сон.

Перетворити в реальність і втілити всі Ваші таємні бажання допоможе величезний вибір в онлайн секс-шопі "Flirty". На його сторінках Ви знайдете безліч кремів і спреїв для продовження статевого акту або збудження, таблеток на рослинній основі, крапель і порошків для стимуляції гарної ерекції, порушення і навіть профілактичному лікуванню простатиту! Духи з феромонами, які занурять вас в атмосферу еротичної ейфорії, ароматні свічки і дифузори, арома лампи ручної роботи. Величезний вибір презервативів від ароматних, кольорових до пупирчято-вусатих. Лубриканти зі смаком, запахом, розігрівають і охолоджуючі, з вітамінами, які підвищать комфорт вашої близькості. Вагінальні кульки для інтимного фітнесу і просто задоволення, вакуумні помпи для гарного припливу крові і оздоровлення органів малого таза. Насадки на статевий член, ерекціонние кільця з вібрацією і без, утяжки шкіряні, силіконові. Різні вібратори, фалоімітатори в формі статевого члена і загадкові кольорові, для точки G. Анальні стимулятори, анальні пробки різних форм, кольорів і матеріалу. Страпони, фаллопротези, мастурбатори, вагіни і ляльки. Продукція БДСМ для любителів гостреньких відчуттів: наручники, кляпи, маски, мотузки, батоги, флогер і батоги. Є ексклюзивні ручні роботи. Продукція для фістінга. Білизну сексуальне, романтичне, рольові костюми від S до XXXL розмірів. Забавні сувеніри для девичников, парубоцьких, та й взагалі повеселитися.

Перевага інтернет магазин є повна анонімність. Вам не доведеться червоніти перед полицями магазину, соромлячись, що або запитати у продавця. У кожній категорії і під кожною фотографією є докладний опис товару. Якщо вам потрібно знати всі тонкощі використання іграшки, ви можете звернутися до власниці магазину Вірі Кобець - сексолога, практику з 14 річним досвідом роботи в консультуванні. Або ж записатися на індивідуальне консультування. Так само в нашому Sex Shop Flirty проходять авторські тренінги «Мир інтиму, світ Flirty» окремо для жінок, окремо для чоловіків і для сімейних пар, де сама Віра Кобець розкриває безліч секретів по розкриттю і різноманітності вашого інтимного життя за допомогою продукції магазину (Тренінг проходить в магазині з демонстрацією продукції). Для гармонізації вашому житті створений об'ємний практичний тренінг «Успішний шлюб» в який входять розділи все про жіночий оргазм, оральні і мануальні ласки, все про анальний секс і еротичному масажі. Також ряд енергетичних практик спрямованих на розкриття жіночої сексуальності, зняттю фізичних і психологічних блоків і затискачів. Інтимний фітнес.
Ми дбаємо про здоров'я клієнтів, і підходимо до своєї роботи комплексно.

На всю продукцію магазину є сертифікати якості. Так само ми постійно оновлюємо асортимент, щоб ви були завжди в курсі нових розробок секс індустрії.

Якщо вам хочеться побачити все своїми очима і поспілкуватися особисто з власницею Вірою Кобець, ласкаво просимо в наші магазини, які знаходяться за адресою: м.Дніпропетровськ, вул.Миронова, 13а (на проти Сільпо) і м.Херсон, Миколаївське шосе, 19 ТЦ "ЄВРОПОРТ", 2 поверх.